Wizards DDM Praha 10 B – Wolch Praha – 9:2 (4:1) (9.jarní kolo) I.třída (2.liga) skupina A

publikováno 18.06.2017

Jasná prohra nejen kvůli zdravotním problémům s o třídu lepším soupeřem

Sestava: Jirka, Tom, David, Tomáš, Vašek, Honza, Skalik

Hráno 7.6.2017 ve 20.00 na hřišti Astra 2

Dva hráči na střídání by nebylo tak málo, pokud bychom byli zdravotně OK, ale minimálně David s Vaškem na tom nebyli dobře již před zápasem a já jsem totálně odpadl na začátku druhého poločasu, když jsem si zvrtnul kotník, samozřejmě stav zraněných se navíc během zápasu zhoršoval. Snaha byla, ale také moc chyb a to se soupeřem, který byl posílen o hráče z A týmu, který hraje celostátní soutěž.

Dostali jsme se sice do vedení (Skalik pěkně zakončil střelou mou nahrávku), ale velmi záhy se převaha soupeře ukázala. Je pravda, že první gól jsme obdrželi po otočeném autu a třetí gól po neodpískaném faulu (díky Venco K.), ale také jsme to Čarodějům hodně ulehčovali individuálními chybami, i když čtvrtý gól byl krásnou ukázkou špičkového futsalu.

Když Skalik svým druhým gólem po přestávce snížil (pěkná kombinace s Honzou), chvilku jsme mysleli na zvrat, ale otevřená hra se nám krutě vymstila. Kvalitní hráči soupeře se nejen prosazovali díky kombinacím, ale hlavně s přehledem trestali naše hrubé chyby, a kdyby nebylo Jirky, mohlo být skóre ještě horší.

S lepšími soupeři nesmíme hrát nahoru dolů a chce se to co nejvíce vyvarovat chyb. To jsme s Wizardy bohužel nesplnili a byli jsme samozřejmě krutě vyškoleni. Čekají nás poslední dva zápasy s velmi dobrými soupeři, tak by bylo fajn se soutěží rozloučit lepším výsledkem, než byl ten s Kouzelníky.