Real Triky – Wolch Praha – 5:3 (3:1) (7.kolo) I.třída (2.liga) skupina A

Nejhorší výkon podzimu

Sestava: Jirka, Lafroit, David, Stoki, Jeník, Vašek, Honza

Hráno 21.10.2015 v 19.00 na hřišti Háje 1

Poslední zápas na podzim na Hájích byl opravdu nepovedený. Začali jsme sice aktivně, ale postupem času jsme ztráceli půdu pod nohama a neproměnění šancí nás na konci velmi mrzelo. Na první gól soupeře odpověděl ještě náš nejspolehlivější střelec, Vašek zakončil nechytatelnou střelou. Rozhodující moment ale byly dva slepené góly před koncem poločasu. Nejdříve nejlepší hráč soupeře přešel přes celou naši bránící čtveřici a nedal Jirkovi šanci a vzápětí jsme nechali na straně volného protihráče a střela na vzdálenější tyč byla přesná.

Po poločase ještě vykřesal naději Stoki, který využil skvělé uvolnění patičkou od Jeníka, ale další dva góly v naší síti srazily naše naděje na bod mrazu. Power play jsme nehráli dobře a mohli jsme ještě inkasovat, přesto David po Vaškově asistenci zaznamenal náš třetí gól, to už ale neodvrátilo naši zaslouženou prohru.

Problém byl ve velkém množství nepřesností, pozdním přistupování při bránění a nevyužití šancí v prvním poločase. Soupeř měl dva opravdu dobré hráče, ale brankář mezi ně nepatřil a to že jsme toho nevyužili, bylo pro náš výkon typické. Jediný, kdo snesl opravdu přísnější měřítko, byl opět Jirka, u ostatních mi chyběl i větší zápal pro hru, nálada odpovídala předvedené hře. Snad to bude příště na Astře lepší, i když se budeme muset obejít bez Vaška.