Montana – Wolch Praha – 1:9 (0:3) (1.kolo) I.třída (2.liga) skupina A

Úspěšný vstup do sezóny

Sestava: Jirka, Stoki, David, Jeník, Skalik, Vašek, Honza

Hráno 2.9.2015 ve 21.00 na hřišti Astra 1

Tým postupující z druhé skupiny loňské 3.ligy byl pro nás vítaným soupeřem pro první kolo. Nastoupili jsme aktivně a vypracovali si několik šancí, jejichž neproměnění nás naštěstí nemuselo mrzet. První letošní gól Wolchu vstřelil Vašek z trestňáku a vzápětí navýšil skóre po rohu Honzy. Honza pak do poločasu ještě profitoval z dobré práce Stokiho.

Ve druhé půlce skóre k naší radosti narůstalo. Dvakrát se mezi střelce zapsal David, první gól byl bez asistence, při druhém si dobře rozuměl s Vaškem a po krásné akci předvedl suverénní zakončení. Další asistenci si Vašek připsal při Skalikově gólu, ten pak nahrával do zakončení Stokimu a další gól si Skalik vypracoval sám. Posledním naším střelcem byl Jeník po Honzově asistenci, čímž se do střelecké listiny zapsali všichni naši hráči. Bohužel desátý gól v zápase padl do naší brány, čímž Jirka přišel o shutout.

Soupeře jsme přehrávali a zaslouženě zvítězili. Rozdíl skóre mohl být i vyšší, ale při vstupu do vyšší soutěže musíme brát zápas vesměs pozitivně.