Úvod » Rubrika B-tým

Wolch Praha B – Companéros 6:6(2:2) (9.jarní kolo) – III.třída (4.liga) skupina C

publikováno 21.06.2014

Důstojná derniéra proti nepříjemnému soupeři

Sestava: David, Péťa, Kopi, Pája, Vašek, Honza, Šimi

Hráno 19.06.2014 ve 20.00 na hřišti Háje 1

Pro sestavu B týmu na jaře, a vlastně téměř celosezónně, typicky jako vždy bez plné sestavy, což je jeden z hlavních důvodů, proč šlo o derniéru nejen jarní, ale i celkovou. Do zápasu jsme nevstoupili šťastně a záhy jsme prohrávali o dva góly. Tím nás ale nepříjemný soupeř nezlomil a do poločasu jsme vývoj utkání srovnali. Nejdříve si Kopiho střelu tečoval do brány hráč soupeře, aby pak Kopi předvedl velké sólo, které zakončil elegantně dloubáčkem přes brankáře.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my a Pájovu střelu dorazil do brány Vašek. Na soupeřovo srovnání zareagoval opět Pája, když jeho střelu zastavila až síť za gólmanem Companéros. Na podzimní utkání se vrátily černé myšlenky, když jsme po třech gólech opět prohrávali 4:6. Tentokrát jsme ale i díky možnosti střídání měli více sil než před půl rokem, a když zhruba 5 minut před koncem Kopi dokonal svůj hattrick, byli jsme na dostřel. V zápase jinak ne příliš výrazný Honza pak v poslední minutě předvedl nádherné zakončení a tak jsme i v posledním zápase bodovali, a to po zasloužené remíze 6:6.

Vzhledem k tomu, že zakladatelé týmu Wolch již dávají převážně přednost soutěžím pro starší a pokročilé a mlaďoši nemají na sportování čas a možná ani chuť, musíme chod B týmu ukončit. Nemám z toho sice moc radost, ale z gauče to stejně moc neovlivním, takže nezbývá než poděkovat všem, bylo to fajn a většinou i zábava. Takže hodně štěstí a možná někdy v budoucnu. Tom