Wolch Praha A – Jemné a Solené 1.FC - 7:3 (4:1) (10.jarní kolo) II.třída (3.liga) skupina A

publikováno 19.06.2014

Důležité vítězství v předposledním kole a udržení 2.místa

Sestava: Jirka, David, Stoki, Lafroit, Vašek, Skalik

Hráno 17.06.2014 ve 20.00 na hřišti Astra 2

Nadpis článku by mohl být pomalu stejný jako na podzim. Opět s jedním hráčem na střídání, i když v mírně obměněné sestavě a znovu výhra o 4góly. Kopi sice dorazil o chlup později, ale i to bylo vzhledem k situaci rozhodujícím faktorem, neb bez střídání by výsledek asi byl jiný. Na počátku utkání padl na každé straně jeden gól, o ten náš se postaral Stoki střelou, ale byli jsme to my, kdo do poločasu ve skóre odskočil. Po akci Vaška našel Stoki před bránou nejlepšího hráče večera Skalika, pro kterého nebyl velký problém dostat Wolch do vedení. Poté se proměnil v nahrávače a David se nemýlil, stejně tak jako z brejku opět Skalik po Vaškově vysunutí.

Když Jemné snížili po přestávce na 4:2, dokázali jsme zareagovat a po odražené Stokiho střele došlo k vyšachování obrany a Skalik dokonal po kombinaci s Vaškem svůj hattrick. Soupeř se snažil hrát powerplay, ale my jsme do konce zápasu dokázali vstřelit dva góly, zatím co Jemné pouze 1. Jirka dlouhým výhozem našel Vaška, který vybídl k jednoduchému skórování Stokiho a podobně jednoduchou úlohu měl Vašek po Davidově přihrávce. Pochvalu zaslouží všichni zúčastnění a teď jde jen o to, zda dokážeme výkon a hlavně vítězství zopakovat v posledním kole proti Los Magnificos. To nám zaručí druhé místo bez ohledu na ostatní zápasy, KYX to bude mít snad proti PedF složité (záleží na sestavách a přístupu), ale Tefal bude mít asi snazší práci s předposlední Kontrolou Pohody.