Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Rubrika B-tým

Wolch Praha B – Pivní eskadra 5:3(2:1) (7.jarní kolo) – III.třída (4.liga) skupina C

publikováno 29.05.2014

Druhé vítězství v řadě a zajištění si druhého místa

Sestava: David, Tomáš, Kopi, Péťa, Pája, Vašek

Hráno 29.05.2014 v 19.00 na hřišti Háje 2

Díky chybě Salvatoru, který nasadil proti nám do zápasu neregistrovaného hráče Dobuševa, jsme se dnes dozvěděli, že byl zápas dodatečně kontumován v náš prospěch 5:0. A tak jsme se díky dnešní výhře připsali dnes 6 bodů a zajistili si druhé místo v tabulce. Zatím co ale první tři body jsou od zeleného stolu a bez práce, tak další tři jsou cennější, protože jsou vybojovány na hřišti.

Eskadra měla dva hráče na střídání a my díky Kopimu alespoň jednoho. David předvedl velmi povedený výkon v bráně, a tak i když jsme inkasovali jako první, ztrátu jednoho gólu se nám podařilo do přestávky stáhnout a vedení zvrátit na naší stranu. Nejdříve po Péťově akci předložil Kopi přesnou přihrávku Vaškovi, a ten po svém gólu našel v poslední minutě ještě Páju a strany se měnily s příznivějším skórem pro nás.

V druhé polovině nejdříve našel Tomáš Páju a vedení bylo dvougólové. Soupeř sice snížil, ale Péťa svůj perfektní výkon vyšperkoval asistencí na Kopiho trefu. Po Vaškově asistenci Pája dokonal hattrick, a tak třetí gól v naší síti znamenal již jen kosmetickou úpravu skóre. Ačkoli měl soupeř o jednoho hráče více na střídání, byl náš pohyb lepší, hra přesnější a pokud bychom nepotvrdili své neuvěřitelné zahazovací schopnosti, byl by rozdíl ve skóre vyšší. V posledních dvou kolech jsme si na podzim připsali celkem 3 body, tak jsem zvědav, jak to zvládnete.