Úvod » Rubrika A-tým

Wolch Praha A – Tefal Rowenta - 2:3 (0:1) (8.jarní kolo) II.třída (3.liga) skupina A

publikováno 29.05.2014

Zbytečná ztráta bodů

Sestava: Jirka, Stoki, Lafroit, David, Honza, Vašek, Tomáš

Hráno 26.5.2014 ve 20.00 na hřišti Astra 1

Bohužel pokračujeme v nepovedeném jaru a nedokážeme překročit vlastní stín. Jirka dal mužstvu šanci na úspěch výborným výkonem a opět jsme toho nevyužili. Poločasovou ztrátu jsme záhy díky Tomášovi stáhnuli po chytré Honzově přihrávce a po Vaškově asistenci si náš nejlepší střelec připomněl, jak chutná oslava gólu. Bohužel Honzovo úspěšné zakončení bylo poslední pozitivní věcí a závěr jsme nezvládli. Nejdříve soupeř srovnal po našem rohu a zhruba minutu do konce jsme po chybě přišli i o bod.

V posledních třech kolech nás čeká ještě hodně velký boj, abychom dosáhli alespoň na bednu, a k tomu potřebujeme rozhodně zlepšit hru a začít se musí s od přístupu.