Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Rubrika B-tým

Sabuka 002 CF B – Wolch Praha B 10:4 (4:1) (5.jarní kolo) – III.třída (4.liga) skupina C

publikováno 18.05.2014

Bez střídání, gólmana a matadoři po jiných zápasech, to vše znamenalo málo síly pro 50minut a znamenalo čtvrtou prohru v řadě

Sestava: Šimi, Tomáš, Petr, Pája, Vašek

Hráno 15.5.2014 ve 21.00 na hřišti Střešovice

Někteří s omluvou, jiní výmluvou či bez komentáře, proto musel Šimi do brány, Tomáš a Petr přijeli ze zápasů haunspalky a celkově bez střídání, to nebyly dobré předpoklady pro další zápas. Než dal Tomáš po Vaškově asistenci góla, už jsme prohrávali 0:2, do poločasu už to bylo 1:4. Góly padaly po chybách jednotlivých hráčů, kteří se ale alespoň dostavili a srdnatě bojovali, i když nutno přiznat, že i soupeř byl bez střídání.

Když po poločasu Sabuka odskočila na 1:7, následoval pouze boj o to, aby skóre nebylo úplně hrozivé. Po dvou gólech Vaška a jednom Páji jsme snížili na přijatelných 4:7, ale další tři góly v naší síti znamenají krutý výsledek. Takto opravdu nemá cenu pokračovat, a abychom byli alespoň 3., to budou muset mladíci zlepšit svůj přístup.